Криптовалюта Dogecoin може перевершити за вартістю Bitcoin

Поки Bitcoin призупинив зростання, в світі все частіше звучить інформація про іншу криптовалюту Dogecoin. Попит на неї зростає з кожним днем, а жарт Ілона Маска тільки підігрів інтерес інвесторів.

Криптовалюта Dogecoin може перевершити за вартістю Bitcoin - today.ua

З початку 2021 року Dogecoin виріс в ціні на 11 000 відсотків! Експерти впевнені, що в зв'язку з інформаційним шумом навколо цієї щодо нової криптовалюта, який був запущений завдяки жарту Ілона Маска, трейдери та інвестори почали масово інвестувати свої кошти в Dogecoin. Це і стало причиною того, що криптовалюта-жарт почала стрімко дорожчати.

Цікаво, що спочатку Dogecoin створили на честь інтернет-мема Doge, тобто, це була своєрідна "криптовалюта-стьоб", але вона з легкої руки Ілона Маска перетворилася в вигідне вкладення грошей. Тільки не відомо, чи на довго дана криптовалюта збереже зростання. Криптовалюта Dogecoin може перевершити за вартістю Bitcoin

"Чи є сенс зараз вкладатися в Dogecoin?" - однозначно відзначимо, що сенс є. Це зараз спекулятивний актив, де є волатильність. Різке зниження ціни на коментарі від Ілона Маска може стати моментом для вигідною додаткової покупки Dogecoin", - розповів головний стратег по криптовалютам компанії TomiEx Анжей Ковальчук.

Нагадаємо, раніше в Китаї повідомили про намір заборонити в країні використання всіх видів криптовалют. Крім того, буде оголошена "війна" Майнер, що створює віртуальні грошові одиниці. Що змусило владу КНР діяти настільки радикально?