Київстар запустив нову послугу, яка захистить від шахраїв

Один з найбільших операторів мобільного зв'язку в Україні Київстар запустив нову послугу, яка буде незамінним інструментом для безпеки. Опція дозволить захиститися від шахраїв та докучливих дзвінків без необхідності купувати нову SIM-карту.

Київстар запустив нову послугу, яка захистить від шахраїв - today.ua

Нова послуга від Київстар стане в нагоді абсолютно всім абонентам стільникового оператора, які користуються послугами інтернет-банкінгу, але при цьому їх основний номер телефону відомий великому числу людей. Щоб захистити свої конфіденційні дані від шахраїв, багато українців купують окрему SIM-карту, номер якої реєструють в банку. Цей фінансовий номер намагаються нікому не давати, особливо стороннім.

Нова послуга від Київстар дозволяє отримати додатковий номер, не набуваючи при цьому нову SIM-карту. Після підключення опції, абоненти можуть сміливо давати додатковий номер широкому колу людей, тоді як основний номер буде зберігатися в таємниці. Київстар запустив нову послугу, яка захистить від шахраїв Послуга "Два номери на одній SIM-картці" буде коштувати додаткових витрат, але з огляду на, що вона дозволить захистити гроші на банківських рахунках від підступів шахраїв, то витрачена сума того варта. Обійдеться послуга в 30 гривень, які потрібно буде платити щомісяця до тих пір, поки не відпаде необхідність в додатковому номері.

Підключити послугу можна шляхом набору комбінації *100*33*2# і клавіша виклику. Система автоматично згенерує випадковий номер і видасть його вам.

Нагадаємо, раніше в Київстар заявили, що готові відключити зв'язок у великому обласному центрі України через конфлікт з місцевим водоканалом.