Київстар може повністю відключити зв'язок у великому обласному центрі України

Київстар попередив абонентів в одному з великих обласних центрів України про можливе відключення мобільного зв'язку. Причиною стали вимоги місцевого водоканалу демонтувати телеком-обладнання.

Київстар може повністю відключити зв'язок у великому обласному центрі України - today.ua

Директор по регуляторному забезпечення Київстар Олександр Когут повідомив, що вимога полтавського водоканалу про демонтаж обладнання призведе до того, що десятки тисяч користувачів залишаться без зв'язку.

Полтавське комунальне підприємство звернулося до трьох найбільших українських операторів стільникового зв'язку з вимогою демонтувати обладнання на території, яка належить підприємству "Полтававодоканал", або платити оренду за новими розцінками.

Як уточнили в Київстарі, полтавський водоканал переглянув ставки оренди і доступу до інфраструктури, розцінки збільшилися в півтора рази. В операторі мобільного зв'язку відмовилися платити за завищеними цінами, оскільки "підвищення плати на 50% не відповідає ринковим реаліям". Київстар може повністю відключити зв'язок у великому обласному центрі України Спроби обговорити ситуацію, що склалася і прийти до спільного знаменника, які робилися з боку телеком-операторів, керівництво "Полтававодоканалу" просто ігнорує.

Таким чином, якщо українські мобільні оператори відмовляться платити підвищені суми за оренду, то вони повинні будуть демонтувати своє обладнання на базах комунального підприємства. Мова йде не менш ніж про десять станцій, які забезпечують послугами голосового зв'язку і мобільним інтернетом майже половину Полтави. Десятки тисяч полтавчан залишаться без доступу до мобільного зв'язку та інтернету.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Київстар запустив акцію з безкоштовного перегляду телеканалів. Як отримати доступ до послуги.