Київстар дозволив своїм абонентам дивитись телеканали безкоштовно

Компанія Київстар нагадала своїм абонентам, що вони можуть дивитися телеканали абсолютно безкоштовно. У мобільного оператора мінімальний телевізійний пакет входить у кожен тарифний план. У цей пакет входить 133 телеканали.

Київстар дозволив своїм абонентам дивитись телеканали безкоштовно - today.ua

Причому ці 133 канали обходяться абонентам Київстар безкоштовно через те, що вони входять у базовий пакет ТВ Легкий, який за замовчуванням є в усіх тарифних планах цього мобільного оператора.

А взагалі, послуга Київстар ТВ включає в себе 6 пакетів, один з яких, як уже було зазначено, є абсолютно безкоштовним, а п'ять інших можна підключити за додаткові суми.

Послуга Київстар ТВ дає можливість українцям необмежено дивитися не тільки вітчизняні, але й міжнародні телеканали. Кожен може підібрати для себе тематичний пакет, який цікавіше і ближче йому по контенту. Тут є пакети і дешеві, і більш дорогі - на будь-яку кишеню, будь-який смак і будь-який час дозвілля. Київстар дозволив своїм абонентам дивитись телеканали безкоштовно

Київстар розповів, як можна дивитися ТБ Легкий

  • Його можна дивитися за допомогою програми для ТВ на Smart TV.
  • На смартфонах і планшетах - за допомогою мобільного додатку Київстар ТВ.
  • На комп'ютері або ноутбуці можна дивитися через вебверсію.

Є ще одна безперечна перевага цієї послуги. ТВ Легкий можна одночасно підключити на п'яти різних девайсах і користуватися ним з усіх п'яти одночасно, що особливо цінно, коли в сім'ї кожен воліє за краще дивитися щось своє.

Серед 133 телеканалів, доступних у ТВ Легкий, є 13 національних телеканалів, включаючи UA: Перший, Прямий, Рада, Україна 24 та інші, 6 телеканалів в розділі Кіно, 2 дитячих, 3 спортивних, 60 розважальних, 4 з розділу Знання, 10 новинних і 36 музичних.

Нагадаємо, компанія Київстар знайшла спосіб заробити на своїх абонентах. Їм пропонують платну послугу по зміні номера на той, який вони собі виберуть. Вартість послуги залежить від комбінації цифр. Чим вона простіша, і чим більше в ній закономірності, тим дорожче коштує.

ДЖЕРЕЛОhvylya