З ЄС в Україну завезли морозиво, яке містить вкрай небезпечну речовина

Небезпечну для здоров'я людини речовину, яка є потужним дезинфектором і використовується для знезараження медичних інструментів, виявлено в морозиві! Продукт з отруйним стабілізатором завезли в Україну з Євросоюзу.

З ЄС в Україну завезли морозиво, яке містить вкрай небезпечну речовина - today.ua

Поставки морозива, яке не рекомендується вживати в їжу з метою безпеки і збереження здоров'я, здійснювалися в Україну з Румунії. При цьому, як країна-виробник на етикетці холодних ласощів значиться Франція. Кінцевий термін використання морозива - 31 березень 2023 року. Про це розповіли в українській Госпродпотребслужбі.

"У Госпродпотребслужбу надійшло інформаційне повідомлення щодо виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в добавці-стабілізаторі, яка додавалася в морозиво "Mars Wrigley Confectioner"", - сказано в повідомленні відомства.

Госпродпотребслужба України закликала всіх продавців небезпечного морозива "Mars Wrigley Confectioner" вилучити партії продукту з продажу. Термін реалізації вимоги відомства - два дні.

У мережі гіпермаркетів "МЕТРО" відзвітували про миттєве вилучення небезпечного морозива з ЄС з продажу. Продукцію прибрали з полиць магазинів відразу після отримання повідомлення від Госпродпотребнадзору. З ЄС в Україну завезли морозиво, яке містить вкрай небезпечну речовина

"У терміновому порядку зняли вказаний товар з реалізації у всіх своїх 26 ТЦ METRO в Україні для подальшої утилізації відповідно до внутрішніх процедур компанії. Подальші поставки цієї партії морозива поки заблоковані", - відзвітували в компанії.

Для довідки: етиленоксид - це канцерогенна речовина, яку застосовують для стерилізації медичного обладнання.

Нагадаємо, раніше експерти назвали марки томатної пасти, які є небезпечними для здоров'я.