Українські біженці активно працевлаштовуються за кордоном. Багато хто знайшов високооплачувані вакансії і забезпечив собі стабільний дохід. Однак не всі можуть похвалитися успіхами. Названо топ-3 небезпечних вакансій за кордоном.
Спеціаліст з працевлаштування Руслана Бровчук назвала три вакансії, на які жителі інших країн погоджуються неохоче. Вона порадила українським біженцям не поспішати займати місця у наступних галузях.
Птахофабрика
Локацію підприємств з виробництва м'яса птиці та яєць можна знайти із заплющеними очима – за запахом. Це можуть підтвердити всі, хто хоч раз був поруч із такими фермами. Експерт попередила: людям із слабким імунітетом краще не звертати уваги на такі вакансії – надто високий ризик підхопити хвороби.
Підприємство із виготовлення фарб та лаків
Бровчук нагадала, наскільки небезпечним є отруєння парами хімікатів. Можна не лише захворіти, а й померти через сильну інтоксикацію. Організм буде повільно уражатись продуктами розпаду, а шкідливі речовини – накопичуватися в органах – мозку, легенях та печінці.
Працівники таких виробництв стикаються із сухістю очей, задишкою, постійним головним болем, кашлем. Експерт підкреслила, що це перші ознаки поразки – сигнали про страшніші недуги, які можуть розвинутися.
Подивитися цю публікацію в Instagram
Сміттєпереробний завод
Працівникам м'ясопереробних заводів видають спецодяг, але він не забезпечить повного захисту. Постійна робота з відходами передбачає не тільки нестерпний запах, а й контакт з бактеріями – і зараження різноманітними інфекціями.
"За таку важку роботу вам не заплатять гарні гроші, натомість ви ризикуєте набагато більше", - пояснила аналітик.
Раніше повідомляли, що в Україні з'явилася високооплачувана робота для чоловіків без вищої освіти. Вони можуть заробляти до 80 тисяч гривень.