Зарплата до 80 000 грн без вищої освіти: в Україні з'явилася високооплачувана робота для чоловіків

В Україні з'явилася високооплачувана робота для чоловіків робітничої спеціальності. Вони можуть одержувати зарплату до 80 тисяч гривень без вищої освіти.

Зарплата до 80 000 грн без вищої освіти: в Україні з'явилася високооплачувана робота для чоловіків  - today.ua

Вакансію запропонували на профільному порталі Work.ua. Київська компанія шукає професійного автомеханіка з досвідом роботи з легковим мультибрендом щонайменше два роки. Фахівцю пропонують допомогу із проживанням, якщо він не із столиці. Зарплатня складає від 40 тисяч гривень (ставка) до 80 тисяч гривень.

До обов'язків майбутнього працівника входять: діагностика та слюсарний ремонт ходової частини машини, заміна технічних рідин, підтримка чистоти інструментів та робочого місця, вміння доступно викладати свої думки та працювати в команді, привітне ставлення до клієнтів, прагнення розвитку й нових знань, а також почуття гумору.

Щомісячний дохід залежатиме від обсягу виконаної роботи. Графік – з понеділка до суботи з 8.00 до 18.00. Випробувальний термін складає два тижні.

Роботодавець пропонує офіційне працевлаштування та 28-денну відпустку двома частинами. Також доступні форма, візок з інструментами та підйомник, хімчистка, роздягальня, душова та кімната відпочинку.

Зарплата до 80 000 грн без вищої освіти: в Україні з'явилася високооплачувана робота для чоловіків

Також наголошено, що компанія позиціонує себе як лідер на ринку. Вона обслуговує автомобілі упродовж 12 років. На даний момент це 205 транспортних засобів на день на семи столичних автосервісах.

"Якщо ви майстер своєї справи, який хоче працювати, розвиватися та отримувати гідну плату за свою працю, ми чекаємо на ваше резюме або телефонний дзвінок!" – зазначено у вакансії.

Раніше стало відомо про дефіцит кваліфікованих робітничих кадрів у Німеччині – у країні зросла рекордна кількість вакансій.