“Головна мета криптовалют - вбити банки“: що станеться з біткоїном найближчими роками

Автор: Шевченко Лилия

Всі види криптовалют, в тому числі і біткоїну, в доступному для огляду майбутньому обваляться, оскільки не зможуть існувати вічно без офіційної підтримки з боку держструктур. Такий прогноз зробив глава Центрального банку Швеції, але деякі аналітики з ним не згодні.

“Головна мета криптовалют - вбити банки“: що станеться з біткоїном найближчими роками - today.ua

Керівник шведського Центробанку Стефан Інгвес публічно заявив, що всі існуючі криптовалюти чекає обвал. Жодний платіжний засіб не може існувати вічно без підтримки з боку офіційних структур, чого, звичайно ж, не спостерігається по відношенню до біткоїну та інших альткоїнів.

Технічний директор фінтех-компанії Wirex Руслан Колодяжний стверджує, що всі види криптовалют були створені для того, щоб в кінцевому підсумку знищити банківську систему. Банки це розуміють ...

"У більшості випадків критика пов'язана з нерозумінням того, як функціонує ця система, і з нерозумінням основ, на яких все зав'язано. Також присутній страх всього нового. Головна мета криптовалюта - вбити банки. І банкам від цього дуже страшно", - пояснив Колодяжний.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

“Головна мета криптовалют - вбити банки“: що станеться з біткоїном найближчими роками Є думка, що обвал курсу криптовалют відбудеться через те, що жодна з них, в тому числі і біткоїну, не підкріплені реальними матеріальними цінностями. Однак, як справедливо уточнює Руслан Колодяжний, дуже багато видів валюти не мають матеріального фундаменту.

"Часто говорять, що ця валюта нічим не підкріплена, але я вам скажу, що фіатні валюти, такі як гривні, чеські крони або євро, теж нічим не підкріплені. Це просто фантики ... Але наш золотовалютний резерв - це не підкріплення гривні, це ще один гаманець з грошима, "заначка" центрального банку на чорний день", - пояснив технічний директор британської фінтех-компанії Wirex.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Колодяжний упевнений, що обвал біткоїну хоч і можливий в майбутньому, але він малоймовірний. Тим більше, що з розвитком ринку криптовалют ризики знижуються, оскільки подібних активів починають довіряти великі міжнародні інвестиційні компанії та корпорації, які мають значний вплив на економіку.

Нагадаємо, в Китаї на законодавчому рівні заборонили криптовалюту. Курс біткоїну різко обвалився.

Головне