Китай оголосив криптовалюту поза законом: біткоїн стрімко летить вниз

Китай завдав нищівного удару по криптовалюті, в тому числі і по біткоїну. Народний банк Китаю оголосив усі криптовалюти і фінансові операції, пов'язані з ними, нелегальними. Таким чином, друга за величиною економіка світу визнала біткоїн та інші криптовалюти поза законом, чим завдала їм нищівного удару.

Китай оголосив криптовалюту поза законом: біткоїн стрімко летить вниз - today.ua

Відразу після заяви китайського центробанку курс біткоїна, а слідом за ним й інших криптовалют став стрімко падати. Вони відреагували на звістку майже миттєво. Це красномовно видно за добовим графіком вартості біткоїна у доларах.

Вночі та вранці в п'ятницю, 24 вересня, біткоїн упевнено коливався в коридорі між 44 і 45 тисячами доларів. Однак вже з полудня, із 12 (по Києву) біткоїн стрімко почав падати вниз. На графіку видно майже вертикальну спадну лінію, яка скинула біткоїн з позначки у 44,5 тис. доларів на позначку 42,8. Китай оголосив криптовалюту поза законом: біткоїн стрімко летить вниз Далі після цього біткоїн знову пішов униз - вже за більш смиканим графіком. Він то намагався трохи видертися нагору, то знову сповзав зі взятої висоти, впавши в результаті до позначки в 41 тисячу. Після цього він трохи підбадьорився і відіграв у долара одну тисячу. На 8 вечора він торгувався за 42 тисячі.

Нічим не краща доля й іншої популярної криптовалюти - Ефіріума. Котирування Ethereum також впали більш ніж на 8% протягом декількох годин.

Що буде з криптовалютами далі, невідомо. Можна сказати, лише одне: китайський нокаут їм так не минеться. Скоріш за все, вони відновляться. Однак це займе чимало часу, і зліт біткоїна вже може бути не таким запаморочливим, як пророкували йому експерти. Адже багато хто сходився на думці, що до кінця року він може злетіти до 100 тисяч доларів.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua