Астролог спрогнозував вирішальний місяць у війні України з Росією: коли скасують військовий стан

Автор: Леся Ловіцька

Астролог Володимир Бадіян спрогнозував розвиток подій на фронті. Він назвав вирішальний місяць у війні між Україною та Росією, а також повідомив, коли скасують військовий стан.

Астролог спрогнозував вирішальний місяць у війні України з Росією: коли скасують військовий стан  - today.ua

Поворотний момент у війні

Багато езотериків неодноразово прогнозували завершення повномасштабної війни навесні 2023 року. Але вони називають різні місяці. Володимир Бадіян вважає, що бойові дії у країні завершаться у квітні.

Хіромант висловив думку, що кінець поточного місяця та початок наступного стануть вирішальними для України. Відбудуться переговори, після яких ситуація проясниться.

За словами Бадіяна, після переговорів сторін гарячу фазу війни буде зупинено. Припиняться масштабні бойові дії та обстріли.

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

У піджаку в стилі мілітарі та на шпильках: Олена Зеленська відвідала освітній фестиваль у Львові

Проте остаточна перемога України буде у травні. А питання псевдореспублік ЛНР і ДНР вирішуватиметься ще довго – для цього знадобиться від 4 до 6 років.

Скасування військового стану

Володимир Бадіян спрогнозував відміну військового стану – це має відбутися максимум до кінця 2023 року. На думку астролога, довгоочікувана подія може статися і до 24 серпня, Дня Незалежності України. При цьому на деяких територіях може бути особливий режим.

Екстрасенс та відьма-некромант Марія Тиха поділилася своїм прогнозом щодо воєнних дій. Вона дійшла висновку, що війна цього року вони "точно не завершаться". Наприкінці весни очікується контрнаступ і до літа з'являться перші ознаки майбутньої перемоги українців над окупантами. Бійці ЗСУ продовжать деокупувати території, захоплені агресором.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тиха наголосила, що Україна отримала ракети, які можуть стріляти на далекі дистанції. За словами ясновидячої, вони полетять на склади та заводи у Криму.

Раніше астролог Ганна Вергелес спрогнозувала, коли Україна почне повертати території, захоплені російськими окупантами.