Астролог повідомила, коли Україна почне повертати території, захоплені російськими окупантами

Астролог Анна Вергелес спрогнозувала розвиток подій на фронті. Вона повідомила, коли Україна почне повертати території, захоплені російськими окупантами.

Астролог повідомила, коли Україна почне повертати території, захоплені російськими окупантами - today.ua

За словами езотерика, українські військові навесні отримають потужну зброю, яка допоможе знищити ворога. Ганна Вергелес зазначила, що бої між українськими захисниками та рашистами посилюватимуться. Однак наша армія дасть потужну відсіч загарбникам.

Фахівець із зірок вважає, що в березні спостерігатиметься активація з боку ЗСУ, а на окупантів чекає безліч неприємних сюрпризів. Ганна наголосила, що наші бійці отримали якусь кількість обіцяної партнерами зброї. Проте основна частина буде одержана у другій половині квітня, у травні та червні.

"Не всі ми розумітимемо і бачитимемо. Березень – поворотний, пізніше ми отримаємо інформацію про закулісні процеси. На керівництво держави тиснуть, щоб розпочати мирний процес. Важливо зберегти наші позиції, березень складний тим, що ми не бачимо, що відбувається насправді. Інтенсивні бойові дії, але ми все це пройдемо", - обнадіяла українців Вергелес.

Астролог вважає, що більшість війни – пройдена. Причому ми змогли пережити найскладніший період – зиму.

Анна спрогнозувала, що по-справжньому позитивний час, коли українці почнуть забирати свої території, розпочнеться у квітні.

"Це друга половина квітня і травень. Нарешті ми матимемо достатню кількість військової підтримки. Також буде якась дуже відчутна дипломатична допомога, яка не на словах надійде, а на ділі", - пояснила вона.

За словами Вергелес, в останні місяці весни очікуються позитивні зрушення щодо переговорного процесу. Але РФ вже не маніпулюватиме і не вимагатиме виконання всіх своїх умов. У процесі буде задіяно багато дипломатів.

"Є шанс, що з кінця весни ми почнемо рухатися до миру. Це буде тривалий процес і довгий шлях, але це нарешті зрушить ситуацію", - заявила вона.

Нагадаємо, раніше прогнозом щодо закінчення війни поділився астролог Володимир Бадіян. Він повідомив, що чекає на Україну після війни з Росією.