Армія безробітних: скільки українців втратили дохід через війну з Росією

Безробітні українці активно шукають можливість забезпечити себе та свої сім'ї. З початку бойових дій у країні дохід втратили 4,8 мільйона людей.

Армія безробітних: скільки українців втратили дохід через війну з Росією  - today.ua

24 лютого Росія напала на Україну. Багато підприємств на півночі, сході та півдні країни закрилися. Жителі зруйнованих міст змушені шукати притулку у центрі та на заході України, а також за кордоном.

Якщо війна закінчиться найближчим часом, очікується відновлення робочих місць. Якщо ж російські окупанти продовжать знищувати нашу інфраструктуру, кількість безробітних сягне 7 мільйонів. Відповідні дані подано у звіті аналітиків Міжнародної організації праці (МОП).

5,2 мільйона людей виїхали з України до сусідніх країн. 2,75 мільйона з них - працездатного віку. 1,2 млн осіб (43,5%) раніше працювали, втратили роботу чи самі звільнилися.

"Уряд України досі докладав значних зусиль для підтримки працездатності національної системи соціального захисту, гарантуючи виплату допомоги, у тому числі внутрішньо переміщеним особам", - зазначили у МОП.

Армія безробітних: скільки українців втратили дохід через війну з Росією Аналітики прогнозують, що війна, якщо триватиме довго, вплине на ринок праці в сусідніх країнах – Молдові, Угорщині, Румунії, Польщі та Словаччині. У них також збільшиться рівень безробіття.

Ринок праці в Україні дуже змінився у воєнний період. Дізнайся, які вакансії та зарплати пропонують роботодавці.

ДЖЕРЕЛОhttps://www.ilo.org