Робота в Україні: які вакансії і зарплати пропонують під час війни

Робота в Україні є актуальним питанням для багатьох жителів нашої країни. Число претендентів зросло в рази після нападу Росії: багато хто змінив місце проживання і втратив дохід. Дізнайся, які спеціальності користуються попитом та скільки можна заробити.

Робота в Україні: які вакансії і зарплати пропонують під час війни  - today.ua

Нині у нашій країні ринок роботодавця. Кількість вакансій у порівнянні з довоєнним періодом зменшилась у п'ять разів. Шеф-редактор порталу robota.ua Юлія Далібук відзначила стабільний приріст резюме.

Експерт також назвала вакансії, які найчастіше пропонують компанії. Їх п'ять: оператор call-центру, веб-розробник, перекладач, інтернет-маркетолог та копірайтер.

Які зарплати пропонують в Україні

Далібук уточнила, що у січні середня заробітна плата за вакансіями була на рівні 14 тисяч гривень, у квітні – на тисячу більше. Приблизно такі самі запити й у самих шукачів.

Робота в Україні: які вакансії і зарплати пропонують під час війни Київські роботодавці пропонували у березні в середньому 15 тисяч гривень зарплати, а у квітні – вже 17 300 гривень. Гонорар у Львівській області менше – 13 тисяч гривень та 14 тисяч гривень у березні та квітні відповідно.

Нагадаємо, багато українців виїхали до Польщі та активно шукають там роботу. Дізнайтесь, які вакансії доступні біженцям без знання мови.

ДЖЕРЕЛОМинфин