Робота в Польщі для українських біженців: як заробити без знання мови

Напад Росії змусив багатьох українців шукати притулок у Польщі. Вона стала однією з країн, яка прийняла максимальну кількість наших співгромадян. Проте більшість з них не знає польської мови, що знижує шанси знайти високооплачувану роботу.

Робота в Польщі для українських біженців: як заробити без знання мови - today.ua

Розглянемо варіанти можливого працевлаштування. Деякі роботодавці пропонують безкоштовне проживання.

Пакувальниця

Максимальна кількість вакансій – пакувальниць. Можна вибрати оптимальний варіант за місцем та оплатою.

Компанія Zara пропонує проживання, але потрібно сплачувати комунальні послуги. Гонорар – від 31 000 до 49 000 гривень на місяць. У Варшаві потрібен пакувальник серветок Zewa. Доступне безкоштовне житло разом із кількома колегами. Заробітна плата – від 33 000 до 43 000 гривень на місяць. Добросовісним працівникам нараховуються премії.

У Гданську потрібен пакувальник дитячих іграшок Lego. Роботодавець надає житло, є можливість кар'єрного росту. Щомісячна оплата праці – від 28 000 до 38 500 гривень.

Збиральниця ягід

Робота в Польщі для українських біженців: як заробити без знання мови

Сезонна робота збирачем ягід завжди була затребуваною серед українців. У місті Ольховець пропонують вакансію збиральниці ягід (полуниця, лохина) з безкоштовним або орендованим житлом. Потрібно якісно збирати, сортувати та упаковувати продукцію. Середньомісячна зарплата – від 30 000 до 40 000 гривень.

Прибиральниця

Вакансія користується попитом серед жінок. Оплата праці часто залежить від графіка роботи. В середньому можна заробити 14,5 злотих (близько 95 гривень) за годину.

Різноробочий

Більшість українських біженців – жінки. Деякі чоловіки також законно перетнули кордон. Вони часто влаштовуються різноробочими. Така вакансія наявна на лісопильній фабриці у Бидгощі. Роботодавець пропонує безкоштовне проживання із зручностями. Заробітна плата – близько 1000 доларів на місяць (близько 30 000 гривень).

Раніше стало відомо, що в Польщі рекордно збільшиться мінімальна зарплата.

ДЖЕРЕЛОТСН