У Польщі рекордно збільшиться мінімальна зарплата

У Польщі зараз проживає понад 2 млн українців, які виїхали за кордон після початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну. Багато хто з них уже знайшов собі роботу. Для них є хороша новина – польська влада може рекордно збільшити мінімальну зарплату.

У Польщі рекордно збільшиться мінімальна зарплата - today.ua

Очікується, що мінімальна зарплата в Польщі збільшиться на 406,30 злотих – до 3416,30 злотих. Щоправда, у цьому випадку є кілька нюансів. По-перше, підвищення мінімальної зарплати у Польщі має відбутися лише з 1 січня 2023 року.

По-друге, мінімалку підвищать у тому випадку, якщо у першому кварталі 2021 року середня зарплата становитиме 6021 злотих (ці дані оприлюднять у середині травня).

У Польщі рекордно збільшиться мінімальна зарплата Це буде найбільше одномоментне підвищення мінімальної заробітної плати за всю історію Польщі. Попередній рекорд встановили у 2020 році, коли для поляків мінімалку збільшили одразу на 350 злотих.

Слід зазначити, що саме до Польщі виїхало найбільше українських біженців у пошуках безпечного притулку після вторгнення російських військ до України. Польська влада надає їм низку пільг.

Раніше стало відомо, що українці у Польщі можуть безкоштовно їздити поїздами до 31 травня 2022 року.