ПриватБанк продовжує депозити клієнтам без їхнього відома: як забрати свої гроші

Автор: Лобанова Єлизавета

ПриватБанк автоматично продовжує клієнтам депозити, але не повідомляє їх про це. Відповідна скарга з’явилася на сайті Мінфіну.

ПриватБанк продовжує депозити клієнтам без їхнього відома: як забрати свої гроші - today.ua

За словами клієнта із Запоріжжя, у нього був відкритий депозит для купівлі валюти, термін дії якого спливав 12 травня. Однак коли чоловік 13 травня хотів зняти гроші з депозиту, то дізнався, що його депозит автоматично продовжили. Про це його заздалегідь не попередили, чим клієнт залишився обуреним.

"Жодного повідомлення про те, що депозит закінчується немає (хоча спаму в повідомленнях і телефонних дзвінків від банку занадто багато). Тобто я повинен сам стежити, щоб не пропустити короткий проміжок у 5 днів, щоб виявити бажання зняти гроші, інакше вони знову блокуватимуться. на 3 місяці. Вважаю, що це шахрайство з боку банку", - розповів клієнт.

ПриватБанк продовжує депозити клієнтам без їхнього відома: як забрати свої гроші

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У мільйонів українців надбавка становитиме лише 100 гривень: оприлюднено деталі індексації пенсій

У ПриватБанку відповіли, що закрити вклад клієнти можуть протягом 5 календарних днів з дати закінчення строку вкладу. Зробити це можна онлайн у Приват24. Для цього потрібно зайти в меню "Сервіси - Депозити - Мої вклади", вибрати депозит, натиснути "Докладніше" - "Розірвати депозит".

Також клієнти можуть відмовитися від автоматичного продовження депозиту на сайті ПриватБанку або Приват24. Не всі клієнти про це знають, але така можливість їй і нею можна користуватися.

ПриватБанк продовжує депозити клієнтам без їхнього відома: як забрати свої гроші

Зв'язатися з ПриватБанком клієнти можуть через чат-бот на сайті, Приват24 або Telegram.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щоб зателефонувати в ПриватБанк із програми, потрібно увійти в Приват24, перейти в "Профіль клієнта" - "Служба підтримки" - "Дзвінок через Приват24" (або "Дзвінок на підтримку" для Android). Також цілодобово доступна гаряча лінія ПриватБанку – 3700.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк хочуть продати в приватні руки.