Приховані функції камери смартфонів Xiaomi, про які не знає більшість користувачів

Смартфони Xiaomi мають приховані від користувача можливості камери, про які багато хто не знає. Отримати до них доступ можна у стандартному додатку "Камера", але деякі режими добре приховані в системі, і ми розповімо, як їх активувати.

Приховані функції камери смартфонів Xiaomi, про які не знає більшість користувачів - today.ua

Для активації прихованих режимів камери Xiaomi знадобиться стандартний "Провідник MIUI". Перше, що потрібно зробити - це відкрити провідник, знайти папку ” DCIM ” з медіа і перейти у папку "Camera".

Створюємо нову папку на смартфоні Xiaomi всередині папки "Camera" і даємо їй назву lab_options_visible. Натискаємо OK, після чого перезавантажуємо смартфон, щоб нові зміни збереглися.

Переходимо до додатку "Камера" - "Налаштування", і після проведених попередніх маніпуляцій перед вами з'явиться "Experimental Feature (Експериментальна Функція)" з великою кількістю режимів на вибір. Деякі з них будуть включені за замовчуванням.

Приховані функції камери смартфонів Xiaomi, про які не знає більшість користувачів

  • "Internal magic tools" – функція для створення ефектів для фото;
  • “Turn on dual camera” – функція, що включає подвійну камеру смартфона. Чіпати функцію НЕ ПОТРІБНО – вона за замовчуванням включена в смартфоні, і її відключення викликає збій в роботі камери, після чого додаток видає повідомлення “Не вдається підключитися до камери”.
  • “Turn on MFNR” – функція Multi-frame noise reduction прибирає шум на фото шляхом об’єднання кількох фотографій в одну. Потрібно вмикати при нічній зйомці.
  • “Turn on parallel processing” – функція багатоядерної обробки фото.

Раніше повідомлялося, що Xiaomi обійшла компанію Apple з виробництва смартфонів у світі.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua