Xiaomi обійшла Apple з виробництва смартфонів у світі

Xiaomi вперше обігнала компанію Apple за обсягом поставок смартфонів у світі. Китайська компанія посіла друге місце за цим показником, поступившись тільки світовому гіганту Samsung.

Xiaomi обійшла Apple з виробництва смартфонів у світі - today.ua

Частка Xiaomi в світових поставках смартфонів в II кварталі виросла до 17%, що на 3% більше, ніж кварталом раніше. Раніше лідерство на ринку між собою розділяли Apple і Samsung.

За останній рік поставки компанії Xiaomi виросли більш ніж на 300% в Латинській Америці, на 150% в Африці і на 50% в Західній Європі. При цьому середня вартість смартфонів Xiaomi на 40% і 75% нижче, ніж у Samsung і Apple відповідно. За рахунок цього і зростає попит на ці пристрої в усьому світі.

Тепер Xiaomi націлена витіснити Samsung, щоб стати найбільшим в світі постачальником смартфонів. Четверте і п'яте місця між собою розділили компанії Oppo і Vivo, які також набирають стрімко популярність серед користувачів. Xiaomi обійшла Apple з виробництва смартфонів у світі Смартфони Samsung, Huawei, Apple, Xiaomi і Oppo під час пандемії в 2020 році, коли продажі смартфонів скоротилися, були лідерами ринку. У I кварталі 2021-го поставки смартфонів підскочили на 27% на фоні відновлення від наслідків пандемії, і лідерами як і раніше залишилися перераховані вище бренди.

Раніше повідомлялося, що Xiaomi в 2022 році представить найдешевший смартфон в новій лінійці.

ДЖЕРЕЛОpingvin.pro