ПриватБанк оновив Приват24: українці можуть оформити кредит на житло під 3%

Автор: Леся Ловіцька

Приватбанк оновив свою платформу Приват24, розширивши лінійку сервісів. Тепер клієнти можуть оформити кредит на житло під 3%.

ПриватБанк оновив Приват24: українці можуть оформити кредит на житло під 3%  - today.ua

Українці активно використовують Приват24, за допомогою якої можна скористатися багатьма послугами без відвідування банківського відділення. Розробники найбільшого національного банку країни представили оновлення з новими функціями.

Клієнти ПриватБанку можуть оформити іпотеку під 3%

У прес-службі ПриватБанк повідомили, що наразі у веб-версії Приват24 можна оформити вигідну іпотеку під 3% річних. Йдеться про державну програму "єОселя". Деталі про неї представлені в меню "Сервіси", вкладках "Кредити" та "Житло в кредит".

Для вкладників банку тепер передбачено обслуговування регулярних депозитів, що поповнюються. Слід налаштувати сервіс, відкрити інформацію про вклад і вибрати пункт "Регулярне поповнення".

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Також зазначено, що у налаштуваннях карток додали нові функції самостійного підключення виплати зарплати на свою картку та управління переказами на картку через інші сервіси.

ПриватБанк також запропонував українцям зручніший спосіб купівлі автобусних квитків. Їх можна купити через меню "Сервіс", вибравши вкладку "Транспорт" та "Автобус".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У оновленій версії Приват24 з'явилося одне загальне меню "Комунікації". Тепер клієнти можуть швидко зв'язатися з банком через "Допомога онлайн". Користувачі знайдуть там усі свої подані заявки, телефонні контакти та сторінки банку у соціальних мережах, а також зможуть повідомити банк про можливе шахрайство.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Приватбанк продовжив виплату 20 тисяч гривень пенсіонерам. Стало відомо, хто може розраховувати на гроші.