ПриватБанк продовжив виплату 20 000 грн пенсіонерам: хто може розраховувати на гроші

Приватбанк продовжив виплату 20 000 грн пенсіонерам. Названо умови для отримання грошей.

ПриватБанк продовжив виплату 20 000 грн пенсіонерам: хто може розраховувати на гроші  - today.ua

У прес-службі ПриватБанку повідомили про другого переможця акції "Даруємо 20 000 до пенсії". Ним став військовий пенсіонер Микола Степанович Тимощук із Хмельницького.

Йдеться про розіграш додаткової виплати до військової пенсії, яку ПриватБанк виплачує переможцям. Грошовий приз розігрують між учасниками акції-громадянами України. Вони мають бути діючими або колишніми військовослужбовцями та отримувати пенсії відповідно до відповідного закону.

Акція триватиме до 15 травня – невдовзі визначать ще одного переможця серед отримувачів військової пенсії через найбільший український банк.

Керівниця комунікацій ПриватБанку Олеся Жулинська зазначила, що за цих скрутних часів банк має стати не лише фінансовим тилом, а й надійним плечем українським військовослужбовцям. Тому фінустанова спрямувала сили не лише на стабільну роботу, а й на закупівлю важливої амуніції, допомогу госпіталям та іншим медичним закладам, а також на участь у благодійних проектах, серед яких "Збір для Superhumans: беремо та повертаємо!".

Українці за допомогою сервісів ПриватБанку можуть зібрати кошти на сучасні протези важкопораненим військовослужбовцям та цивільним особам.

"Наша сила - в єдності та взаємодопомозі, тому об'єднуємося і перемагаємо", - наголосила Жулинська.

Нагадаємо, що першим переможцем акції від ПриватБанку став військовий пенсіонер із міста Могилів-Подільський. Він одержав свої додаткові 20 000 грн до пенсії у березні.

ПриватБанк продовжив виплату 20 000 грн пенсіонерам: хто може розраховувати на гроші

В акції автоматично беруть участь українці віком від 18 років, які отримують військові пенсії на карти ПриватБанку. Додаткова виплата надається один раз. Щоб оформити пенсію через ПриватБанк, необхідно звернутися до відділення особисто чи зробити це онлайн – через додаток Приват24. При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк підвищив відсоткові ставки за депозитами для військовослужбовців.

ДЖЕРЕЛОПриватБанк