Переселенці в одному з українських міст зможуть отримати компенсацію за оренду житла

Переселенці у Тернополі, які приїхали сюди, щоб сховатися від війни та почали орендувати у місті житло, зможуть отримати часткову компенсацію за оренду від організації Сaritas Ukraine (Карітас Україна).

Переселенці в одному з українських міст зможуть отримати компенсацію за оренду житла - today.ua

Отримати компенсацію можуть найбільш незахищені верстви населення: люди з інвалідністю; пенсіонери у віці 60; самотні мами чи батьки, які проживають з неповнолітніми дітьми; багатодітні сім'ї, які проживають з трьома та більше неповнолітніми дітьми; вагітні/годуючі мами (з дитиною до 2-х років); важкохворі особи.

Щоб зареєструватися отримання виплат, потрібно заповнити реєстраційну форму. Після цього із заявником мають зв'язатися представники організації у телефонному режимі. Переселенці в одному з українських міст зможуть отримати компенсацію за оренду житла Серед усіх отриманих заявок відберуть ті, які справді найкритичніші. Про те, хто отримає грошову компенсацію та всі умови її надання, одержувачам повідомлять по телефону, зазначеному у реєстраційній заявці.

Всю інформацію про допомогу переселенцям у Тернополі можна отримати у Telegram-каналі фонду.

Підрозділи Карітас працюють у всіх регіонах України, де мешкають переселенці. ВПО можуть звернутися до підрозділу фонду та отримати безкоштовні консультації  юриста, дитячого та дорослого психолога, кризового консультанта. Також фонд організовує заходи для дітей, забезпечує громадян гуманітарною допомогою (одягом, предметами гігієни, продуктовими наборами).

Нагадаємо, жінки в Україні під час війни можуть отримати матеріальну допомогу від Міжнародного фонду "Українські Сестри та Кіндфрендлі".

ДЖЕРЕЛОvisitukraine.today