Жінки в Україні можуть отримати виплати від міжнародної організації: кому нададуть допомогу

Жінки в Україні під час війни можуть отримати підтримку та матеріальну допомогу від Міжнародного фонду "Українські Сестри та Кіндфрендлі". Претендувати на грошові виплати можуть українки з дітьми, вагітні жінки, а також ті, хто через війну опинився у скрутному матеріальному становищі. Організація також допомагає дружинам військових.

Жінки в Україні можуть отримати виплати від міжнародної організації: кому нададуть допомогу - today.ua

Зокрема, від організації можна отримати:

  • одноразову фінансову допомогу, що надається тим, хто втратив роботу;
  • психологічні та медичні консультації;
  • інформацію та допомогу в евакуації.

Для отримання допомоги жінкам потрібно оформити заявку через спеціальний телеграм-бот. Жінки в Україні можуть отримати виплати від міжнародної організації: кому нададуть допомогу Працівники фонду зазначають, що вони вже отримали 40 тисяч заявок. Їхня обробка може зайняти до трьох місяців. Розмір виплат заявники дізнаються пізніше. У публічному доступі такої інформації немає.

Українки, звільнені з російського полону, можуть отримати одноразову допомогу від польського Фонду імені блаженного священномученика Климентія Шептицького у розмірі 10 000 злотих (близько 79 950 гривень). Допомога надаватиметься виключно у гривнях на банківський рахунок заявника. Заявки на допомогу приймаються до 30 листопада 2022 року.

Раніше повідомлялося, що Норвезька рада у справах біженців (NRC) відновила прийом заявок на виплату 6600 грн українцям. Подати заявки на матеріальну допомогу можна дистанційно – через портал єДопомога.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net