Today.ua

П'ять причин, чому смартфон розряджається в неактивному стані

Багатьом власникам Android-смартфонів знайома ситуація, коли пристроєм деякий час не користувалися, а його акумулятор все одно розряджався. Цьому є пояснення. Фонові процеси, передача різних даних з додатків, шкідливі програми, і навіть активний 4G можуть стати причиною того, що заряд смартфона падає навіть в неактивному стані пристроя.

Фонові процеси

Найчастіше причиною розрядки смартфона в неактивному стані є фонові процеси. Всі встановлені на смартфоні додатки, месенджери, соціальні мережі час від часу оновлюються і продовжують працювати навіть без вашої участі. При можливості, в Налаштуваннях необхідно скоротити кількість додатків, яким дозволено працювати у фоновому режимі, щоб поберегти зарядку.

Шкідливі програми

Смартфон може також швидко розряджатися через те, що при блокуванні екрану в ньому запускаються шкідливі програми, які збирають дані про користувача, і тим самим заражають смартфон. Також можливі випадки, що в фоновому режимі здійснюється перегляд реклами в браузерах, за що зловмисник отримує заробіток. Якщо у вас виникли підозри з цього приводу, краще проскануйте смартфон мобільними антивірусами або в ручному режимі шукайте додаток-шкідник.

Передача даних

Популярна причина витрати ємності акумулятора - передача різних даних з боку мобільних додатків. За рахунок цього, витрачається не тільки заряд акумулятора, але і споживання мобільного інтернету. Перейдіть в налаштування смартфона і знайдіть розділ "Трафік мобільних даних". Вручну обмежте доступ до інтернету додатків, які споживають найбільше трафіку.

Бездротові технології

Бездротові технології, зокрема, Wi-Fi, Bluetooth і активний 4G, також можуть стати причиною швидкої розрядки смартфона, особливо коли включені всі три технології. Не забувайте відключати Wi-Fi або Bluetooth, коли ви ними не користуєтеся.

Екстремальні температури

Занадто низькі або високі температури шкодять смартфону, впливаючи на швидкість його заряду. В екстремальних умовах акумулятор починає набагато швидше розряджатися. У даній ситуації допоможе тільки нагрівання або охолодження смартфона до комфортної кімнатної температури.

Раніше повідомлялося про корисну функцію для власників смартфонів Xiaomi, яку розробив Viber.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ