Viber розповів про корисну функцію для власників смартфонів Xiaomi

Власники смартфонів Xiaomi тепер мають унікальну можливість відключити аналітику в месенджері Viber. Не секрет, що месенджер збирає ваші особисті дані, що тягне за собою додаткові витрати трафіку і заряду акумулятора. Ми розповімо, як відключити непотрібну функцію.

Viber розповів про корисну функцію для власників смартфонів Xiaomi - today.ua

Для початку в Viber потрібно вибрати пункт "Додатково" або "Ще". В "Налаштуваннях" знаходимо розділ "Конфіденційність". Далі обираємо "Особисті дані" і прибираємо галочки відразу з декількох пунктів: збирати аналітику, персоналізація контенту і реклама на основі посилань.

Якщо говорити про персоналізацію контенту, то цей пункт можна залишити включеним, якщо ви хочете, щоб реклама в Viber була на основі ваших інтересів. Реклама на основі посилань також спрямована на аналізі ваших запитів в інтернеті і обговорень у Viber зі співрозмовниками. Viber розповів про корисну функцію для власників смартфонів Xiaomi Щоб не перевантажувати смартфон, незалежно від моделі, необхідно відключити автоматичне збереження медіа-файлів в Viber. Для цього в налаштуваннях потрібно знайти "Дані та мультимедіа" і вимкнути "Зберігати в галерею". Тепер ви зможете зберігати на смартфон тільки ті фото і відео, які ви захочете. Тим більше, що з урахуванням нової функції сортування файлів в чатах, в цьому немає такої необхідності, як раніше.

Раніше повідомлялося, як зберегти всю переписку в Viber після зміни номера телефону.

ДЖЕРЕЛОitech.co.ua