Облгази нарахували українцям додаткові обсяги газу в платіжках і змушують заплатити борги

Автор: Лобанова Єлизавета

Після підвищення тарифів на газ в травні українці все частіше почали звертатися зі скаргами до місцевих облгазів, які стали нараховувати додаткові обсяги споживання блакитного палива і неіснуючі борги. Багато операторів занижували своїм клієнтам обсяги споживання за місяці, коли діяла ціна на рівні 6,99 грн за кубометр, а коли газ подорожчав, почали робити перерахунки з вимогою оплатити газ за новою ціною.

Облгази нарахували українцям додаткові обсяги газу в платіжках і змушують заплатити борги - today.ua

В інформаційно-консультаційному центрі "Газправда" радять споживачам в таких випадках звертатися до операторів і надавати зафіксовані показники лічильника, а також вимагати відкоригувати дані і передати їх постачальнику. Якщо клієнт отримує відмову, то він може поскаржитися на дії облгазів в НКРЕКУ.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У багатоквартирних будинках почастішали випадки, коли облгази відключали газ, вимагаючи пред'явити додатковий договір. Це також абсолютно незаконно, і потрібно писати скарги в НКРЕКУ. Облгази нарахували українцям додаткові обсяги газу в платіжках і змушують заплатити борги Крім того, споживачі газу в травні були стурбовані питаннями зміни постачальника, нових правил нарахування субсидій, тарифів за розподіл газу, перевірки лічильників, переплати, боргів. На ці та інші питання громадянам допомагають відповісти оператори консультаційного центру. Звернутися до них можна прямо в режимі онлайн через сайт gazpravda.com.ua.

Раніше повідомлялося, що борги українців за комуналку збільшуються, і у злісних боржників арештовують банківські рахунки, а також забирають в рахунок оплати за комуналку квартири.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови