Нижче 39 гривень: банкіри розповіли, скільки коштуватиме валюта цього тижня

Автор: Лобанова Єлизавета

Курс долара на цьому тижні залишиться на рівні 38-39,5 грн/долар. Фінансисти не бачать підстав для стрибка курсу американської валюти. Банкам зараз не до "розгойдування" курсу, а обмінники зайняті збільшенням обороту покупок та продажу валюти.

Нижче 39 гривень: банкіри розповіли, скільки коштуватиме валюта цього тижня - today.ua

За словами директора департаменту казначейства Cominbank Германа Марченка, різниця між купівлею та продажем готівкової валюти на поточному тижні буде мінімальною – 10-20 копійок на доларі та близько 30 копійок на євро.

Експерт зазначає, що наприкінці лютого та на початку березня в українських обмінниках фіксувалися курсові зміни. Проте коливання курсу готівкового долара у щоденному вимірі не перевищували 10-30 копійок за долар і 50 копійок за євро. За його словами, це демонструвало активність ринку, що є добрим показником.

Нижче 39 гривень: банкіри розповіли, скільки коштуватиме валюта цього тижня

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

У березні ситуація на валютному ринку є досить прогнозованою, оскільки Україна очікує отримати нову велику міжнародну фінансову допомогу від інших країн, плюс аграрії завозитимуть валюту, щоб фінансувати весняні польові роботи. Приїзд Джо Байдена в Україну також багато хто розцінює як позитивний сигнал для курсу в тому числі. Тому долар у березні може протриматися на рівні 39 грн/долар без особливих стрибків.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Станом на 6 березня, долар у банках у середньому коштує 38,5 грн/долар у купівлі та 39,25 грн/долар у продажу. Серед усіх українських банків найдорожче американську валюту продають в Ощадбанку – по 39,7 грн/долар, а найдешевше – у ПриватБанку, по 38,9 грн/долар. Найвищий курс на купівлю долара встановили в Укрексімбанку – 38,8 грн. Найнижчий – в Універсал Банку – 37,8 грн/долар.

Раніше експерт Тарас Козак заявив про зниження вартості іноземної валюти в Україні найближчим часом.