Не розряджають гаджет: користувачам смартфонів розвіяли популярний міф про дві функції, якими користуються всі

Існує багато міфів навколо того, чому смартфон починає швидше розряджатися. Хтось із користувачів грішить на мобільні додатки, які "з'їдають" заряд, деякі підозрюють зловмисників, які проникають у пристрій та його операційну систему. Причин справді може бути багато. Ми розвіємо головний міф щодо того, що Bluetooth та Wi-Fi Direct нібито вбивають батарею наших смартфонів.

Не розряджають гаджет: користувачам смартфонів розвіяли популярний міф про дві функції, якими користуються всі - today.ua

Bluetooth та Wi-Fi Direct – дві корисні функції сучасних смартфонів, які дозволяють швидко передавати величезні файли або інші дані з пристрою на пристрій. Насправді вони не розряджають акумулятор смартфона так, як це люблять говорити. Це справжнісінький міф.

Нові покоління Bluetooth та Wi-Fi Direct практично не споживають енергії, якщо вони не використовуються. Як тільки ви увімкнете інший пристрій і почнете передавати файли, безумовно акумулятор почне розряджатися швидше. Але процес передачі даних не займає багато часу. Потім ви вимикаєте ці функції, і нічого страшного немає. Не розряджають гаджет: користувачам смартфонів розвіяли популярний міф про дві функції, якими користуються всі

Набагато більше смартфон розряджають включений GPS, ігри, синхронізація зі смарт-годинником, додатки для доставки товарів, і постійно включений дисплей. Якщо ви цілими днями тримаєте в руках телефон, перевіряючи пошту, месенджери, сидите в інтернеті, то не варто дивуватися, що навіть новий пристрій буде розряджатися досить швидко.

Усі батареї для смартфонів згодом зношуються. Сучасні виробники пристроїв так і розраховують, що кожні 3-4 роки користувачі замінять старий гаджет на новий. По можливості намагайтеся правильно заряджати свої смартфони, уникати перепадів температур, частіше користуйтеся Wi-Fi, ніж мобільним інтернетом, і все це допоможе продовжити заряд акумулятора.

Раніше повідомлялося, як зарядити смартфон якнайшвидше. У цьому допоможуть п'ять найпопулярніших способів.

ДЖЕРЕЛОtelegraf.com.ua