Як швидко зарядити смартфон: названо п'ять способів прискорити процес

Зарядка смартфону займає деякий час, тому власники сучасних гаджетів прагнуть прискорити її. Це можна зробити, використавши один із п'яти простих способів.

Як швидко зарядити смартфон: названо п'ять способів прискорити процес  - today.ua

Користувачі смартфонів можуть вдатися до хитрощів, які прискорять зарядку батареї на пристрої. Однак з часом будь-який акумулятор зношується і потребує заміни.

Як швидко зарядити смартфон

Використовуйте розетку

Мобільний телефон може заряджатися від порту USB на ноутбуці або комп'ютері. Однак процес буде йти набагато повільніше, ніж від звичайної розетки. Це пов'язане із кількістю електроенергії, яку отримує батарея.

Закрийте програми

Усі програми продовжують витрачати заряд акумулятора навіть якщо не працюють - у фоновому режимі. Тому є сенс закрити їх.

Включити авіарежим

Режим польоту передбачає відключення від мобільної мережі. Смартфон перестає виконувати звичні завдання, серед яких пошук GPS та Wi-Fi, тому батарея заряджатиметься набагато швидше.

Підключити швидку зарядку

Використовуйте відповідний зарядний пристрій та кабель швидкого заряджання. Вона використовує більш високий рівень потужності, ніж стандартна, і може адаптуватися до конкретного пристрою, визначаючи оптимальний рівень зарядки для безпеки та максимальної ефективності.

Як швидко зарядити смартфон: названо п'ять способів прискорити процес

Не користуватися телефоном

Коли акумулятор смартфона заряджається, важливо не навантажувати його додатковими завданнями. Тоді процес будет йти швидше. До того ж батарея, яка одночасно виконує два завдання - заряджається і розряджається, швидше прийде в непридатність і термін її служби скоротиться.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про дві причини, через які смартфон не потрібно залишати на зарядці на всю ніч.