Названо побутові прилади, які споживають електроенергію після відключення

Деякі побутові прилади продовжують працювати навіть після того, як ви їх відключили. Мало хто витягає кожен раз з розетки телевізор або ноутбук, однак, це потрібно робити, якщо ви хочете економити на оплаті електроенергії.

Названо побутові прилади, які споживають електроенергію після відключення - today.ua

Приставка для цифрового TV

Приставка для цифрового телебачення працює навіть після виключення. Електроенергії вона споживає не багато - в сумі близько 12 гривень на рік. Здається, це дрібниця, але копійка до копійки - і виходить кругленька сума.

Телевізор

Коли ми натискаємо кнопку на пульті, щоб вимкнути ТВ, ми насправді не виключаємо його, а лише переводимо прилад у сплячий режим. В такому стані телевізор споживає електроенергії приблизно на 15 гривень в рік.

Зарядка без телефону

Зарядний пристрій споживає електроенергію, навіть якщо він просто включений у розетку. Тому не залишайте зарядку, коли вона вже виконала свою роботу. Більшість сучасних зарядок є енергозберігаючими, що дозволяє їх власникам економити. Названо побутові прилади, які споживають електроенергію після відключення

Ноутбук

Навіть в сплячому режимі комп'ютери і ноутбуки продовжують працювати і споживати електрику - в сумі на 55 гривень в рік.

Техніка з таймером

Працюючий таймер на побутових приладах говорить про те, що техніка продовжує споживати електрику. Вимикаючи мікрохвильовку або бойлер з розетки, можна заощадити більше 60 гривень на рік.

Раніше повідомлялося, що українцям почали приходити платіжки за електроенергію з багатотисячними сумами.

ДЖЕРЕЛОitechua.com