Українцям почали приходити платіжки за електроенергію з багатотисячними сумами

В Україні зменшилися тарифи на електроенергію, однак в жовтні споживачам почали приходити квитанції із завищеними сумами. У деяких випадках людей намагаються змусити заплатити десятки тисяч гривень, не зважаючи на те, що заборгованостей не було, оплата вносилася регулярно.

Українцям почали приходити платіжки за електроенергію з багатотисячними сумами - today.ua

Мешканка Одеси розповіла, що їй від "ДТЕК одеські електромережі" в жовтні поточного року прийшла нова платіжка з вимогою сплатити заборгованість в 16 000 гривен. При цьому, жінка стверджує, що щомісяця сплачувала за спожиту електроенергію, більш того, у неї навіть сформувалася переплата більш ніж в тисячу гривень.

Однак це не завадило ДТЕК нарахувати їй величезну суму за електроенергію і зажадати її оплатити. Одеситка також зазначила, що свідчення електролічильника вона не передавала, всі розрахунки виробляла самостійно, після чого оплачувала квитанції. Українцям почали приходити платіжки за електроенергію з багатотисячними сумами Жінка після того, як отримала платіжку з величезною сумою, написала лист в головний офіс компанії "ДТЕК одеські електромережі" і залишила голосове заяву в телефонному режимі, однак відповіді поки так і не отримала. Українка сподівається, що заборгованість в 16000 гривень - це не більше ніж помилка системи, і її не змусять платити таку величезну суму грошей.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли, як економити електрику взимку, щоб платити вдвічі менше.