Названо нову причину, через яку половина українців може залишитися без субсидії

Автор: Марченко Любов

У Пенсійному фонді назвали нову причину, через яку субсидія може виявитися недоступною для багатьох українців. Причому, на відміну від інших причин, через які можуть відмовити у держдопомозі, ця аж ніяк не залежить від самого отримувача.

Названо нову причину, через яку половина українців може залишитися без субсидії - today.ua

Що ще може стати причиною відмови в субсидії, повідомила прес-служба ПФУ.

У травні відбувається призначення субсидій на неопалювальний сезон та перерахунок розміру державної допомоги. Причини, через які українцям можуть відмовити у держдопомозі, давно відомі. Це і доходи сім'ї, яких достатньо для оплати комуналки, і великі покупки чи рахунки на депозитах, та низку інших факторів.

Однак є ще одна причина, яка не залежить від конкретного одержувача. Вона залежить від підприємств-виконавців комунальних послуг, а також від об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та управителів багатоквартирних будинків. Їм було пред'явлено вимогу зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Але, як з'ясувалося, на сьогодні реєстрацію пройшла лише половина компаній.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У мільйонів українців надбавка становитиме лише 100 гривень: оприлюднено деталі індексації пенсій

Названо нову причину, через яку половина українців може залишитися без субсидії

При цьому в ПФУ зазначають, що реєстрація в Пенсійному фонді потрібна для того, щоб надати ПФУ всю необхідну інформацію про тарифи, що діють. На підставі цієї інформації і розраховуватимуть обсяг платежів за ту чи іншу послугу, а також робитимуть висновок про доцільність субсидії та її розмір.

"Житлові субсидії на неопалювальний період (з 1 травня по 30 вересня) для громадян будуть призначені Пенсійним фондом України на підставі інформації, одержаної від організацій-надавачів послуг шляхом обміну, зокрема, щодо забезпечення громадян житлово-комунальними послугами за встановленими цінами, тарифами" , – повідомили у ПФУ.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тобто, якщо постачальники комунальних послуг та керуючі компанії не зареєструються в особистих кабінетах на порталі ПФУ, то клієнтам, яких вони обслуговують, не зможуть нарахувати субсидії.

Нагадаємо, держава змінює механізм надання субсидій. Тепер громадянам не потрібно самим оббивати пороги для отримання допомоги. Держава сама підрахує, кому вона належить, і надішле повідомлення про це.