Нафтогаз у серпні підвищив тарифи на газ для своїх клієнтів

Нафтогаз у серпні підвищив місячні тарифи для своїх споживачів до 11,78 гривень за кубометр, без плати за доставку. Ця ціна на 73 копійки вище, ніж в липні, коли вартість газу становила 11,05 гривень за кубометр.

Нафтогаз у серпні підвищив тарифи на газ для своїх клієнтів - today.ua

У інших постачальників в серпні вартість блакитного палива в місячних тарифах коливається від 7,99 до 16,99 гривні за кубометр газу. Найвищий серпневий тариф пропонує компанія "Енергія країни" - 16,99 гривень за кубометр.

Нафтогаз продовжує виконувати функції постачальника "останньої надії", обслуговуючи понад 600 000 клієнтів по Україні, які проживають в Донецькій, Херсонській, Полтавській, Тернопільській областях, в Мелітополі і Мелітопольському районі Запорізької області, Коростишеві та Коростишівському районі Житомирської області, місті Шепетівка Хмельницької області. Якщо газопостачальника позбавляють ліцензії, то його споживачі автоматично переходять на тарифи від "Нафтогазу".

Річний тариф Нафтогазу є вигіднішим, ніж місячний, і становить 7,96 гривні за кубометр газу. Змінити постачальника і тариф українці можуть в будь-який час. Зробити це можна через додаток "Дія".

Нафтогаз також підвищив у серпні тарифи для підприємств теплокомуненерго, що спричинить за собою зростання вартості опалення і гарячої води в регіонах. Залежно від області, тарифи на тепло злетять від 40% до 70%.

Раніше повідомлялося, що в Україні взимку газ подорожчає більш ніж в два рази для побутових споживачів.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net