Мобільні додатки на Android-смартфонах отримали нову корисну функцію

Мобільні додатки Яндекс і Яндекс.Браузер на Android-пристроях отримали нову корисну функцію. Користувачі тепер можуть перекладати текст з завантажених картинок. Така функція є і в Google-браузері.

Мобільні додатки на Android-смартфонах отримали нову корисну функцію - today.ua

На етапі перекладу сторінки у користувача смартфона з'явиться можливість перекласти не лише сам текст, а й написи на зображеннях. Щоб перекласти конкретне зображення, досить вибрати відповідний пункт у контекстному меню.

Ця функція допоможе користувачам швидше робити покупки з зарубіжних сайтів, адже опис товарів буде автоматично переводитися на їх рідну мову. Також набагато легше буде читати закордонні сайти і користуватися іноземними мобільними додатками. Мобільні додатки на Android-смартфонах отримали нову корисну функцію Переклад зображень в Яндекс і Яндекс.Браузер на Android-пристроях доступний завдяки комбінації технологій машинного перекладу і комп'ютерного зору. Спочатку програма знаходить на сторінці картинки і за допомогою комп'ютерного зору на них виділяє текст. Потім текст відправляється в Яндекс.Перекладач, який здатний перекласти текст картинки зі смартфона на 47 мов.

Ця функція в Яндекс спочатку з'явилася в браузері для комп'ютерів, а потім і в додатках Яндекса на смартфонах. Вона користується великою популярністю серед користувачів.

Раніше повідомлялося, що Google закриє вхід в акаунти користувачам старих версій Android-пристроїв.

ДЖЕРЕЛОseonews.ru