Google закриє вхід в акаунти користувачам старих версій Android-пристроїв

Користувачі старих версій Android з кінця вересня більше не зможуть користуватися обліковим записом Google і всіма доступними службами, в тому числі Gmail, YouTube і Google-картами.

Google закриє вхід в акаунти користувачам старих версій Android-пристроїв - today.ua

Йдеться про пристрої з прошивкою Android 2.3.7 (Gingerbread), що не оновлювалися останні 10 років. Після 27 вересня вхід в Google для таких пристроїв буде заблоковано. Про це користувачам повідомили заздалегідь, щоб вони мали час вжити необхідні заходи.

Таким користувачам в Google порадили оновити програмне забезпечення або придбати більш сучасний пристрій. Ті, хто не може оновитися до новіших версій Android, можуть спробувати увійти в свої облікові записи Google за допомогою веб-браузера, який надасть їм альтернативний спосіб використання служб Google.

Google закриє вхід в акаунти користувачам старих версій Android-пристроїв

"В рамках наших постійних зусиль із забезпечення безпеки користувачів, Google більше не буде дозволяти вхід на пристроях з Android, що працюють під управлінням Android 2.3.7 і більш ранніх версій, починаючи з 27 вересня 2021 року. Якщо ви ввійдете в систему на пристрої після 27 вересня, ви можете побачити повідомлення про помилку авторизації при спробі використовувати продукти і служби Google ", - сказано в офіційній заяві компанії Google, яка прийшла на пошту користувачам.

Сучасні смартфони Android зараз працюють на Android 11, який був випущений 8 вересня 2020 року. Більш ранні версії ОС є менш безпечними для користувачів смартфонів, ніж сучасні, тому Google і вирішив обмежити до них доступ, заради безпеки самих же користувачів.

Раніше повідомлялося, що користувачі Android отримають нову функцію в Google Play, якої немає в iOS.

ДЖЕРЕЛОhightech.fm