Користувачам Viber розповіли, як передавати показники лічильника та платити за газ прямо у месенджері

Viber створив спеціальний чат-бот для передачі показників лічильників за газ. Цей процес займає мінімум часу. Потрібно лише раз зареєструватися, і щомісяця ви зможете за допомогою робота передавати показники та оплачувати за газ прямо у месенджері.

Користувачам Viber розповіли, як передавати показники лічильника та платити за газ прямо у месенджері - today.ua

Для того, щоб почати користуватися чатом, слід у програмі Viber відсканувати QR-код, або перейти за посиланням.

Щоб зареєструватись у системі, потрібно знати свій номер особового рахунку, ПІБ, номер лічильника або суму останньої оплати за газ. Після того як ви внесете всі ці дані, можна буде передати показники лічильника. Для цього потрібно натиснути в контекстному меню пункт "Покази", далі ввести цифри так як написано в інструкції, після цього програма запитає, чи бажаєте ви прикріпити фото показань. Наявність фото дає більшу ймовірність, що ваші показники точно зарахують і зроблять це правильно. Якщо ви фото не можете надіслати, то підійдуть і просто цифри.

У чат-боті Viber також можна буде переглянути всю потрібну інформація про лічильник та попередні показники газу.

У розділі "Оплата" вам потрібно буде вибрати спосіб оплати за газ, далі додати картку. Наступні рази при оплаті за газ у Viber інформацію про картку вводити буде не потрібно. До 5 числа кожного місяця необхідно надіслати показники за попередній місяць.

Раніше Viber нагадав українцям, як не стати жертвою шахраїв під час війни.

ДЖЕРЕЛОitechua.com