Google видалить облікові записи деяких користувачів: про що потрібно знати

Автор: Лобанова Єлизавета

Google попередив абонентів про видалення облікових записів, які були неактивні протягом останніх двох років. Користувачі мають час до грудня 2023 року, щоб зайти в свої акаунти і перенести або видалити всю особисту інформацію.

Google видалить облікові записи деяких користувачів: про що потрібно знати - today.ua

Дане рішення компанії спрямоване на захист користувачів від спаму, фішингу та інших загроз. Першими будуть видалені облікові записи, які після створення ніколи більше не використовувалися.

Як відомо, такі користувачі автоматично залишаться без контенту в Google Workspace, включаючи Gmail, Документи, Диск, Meet та Календар, а також YouTube та Google Фото.

Google видалить облікові записи деяких користувачів: про що потрібно знати

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Нова політика компанії поширюється лише на особисті облікові записи Google, але не на облікові записи організацій, шкіл, лікарень, будь-яких бізнес-спільнот. Йдеться лише про безкоштовні облікові записи. Корпоративні облікові записи не постраждають.

Щоб уникнути видалення свого облікового запису, варто хоча б іноді входити в гугл-аккаунт і виконувати прості дії – наприклад, переглянути відео на YouTube або виконати пошуковий запит у Google.

Користувачі неактивних облікових записів Google вже почали отримувати на електронну пошту повідомлення з інформацією про видалення облікових записів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Іноді люди створюють облікові записи для реєстрації на якихось сайтах, і потім більше ними не користуються. Імовірність двоетапної верифікації неактивних акаунтів удесятеро нижча. Отже, вони можуть бути використані шахраями. Саме тому такі небезпечні облікові записи незабаром зникнуть.

Раніше повідомлялося, чому Wi-Fi на смартфонах краще тримати увімкненим навіть на вулиці.