Українцям радять вимикати Wi-Fi на смартфоні лише за крайніх обставин: названі причини

Бездротовий доступ до мережі Інтернет став  для більшості людей абсолютно невід'ємною частиною повсякдення. Наразі складно знайти громадське приміщення без Wi-Fi . Проте, деякі користувачі смартфонів, виходячи з дому, вимикають Wi-Fi на своїх девайсах. Однак експерти застерігають від таких дій, і радять вимикати Wi-Fi лише у крайньому випадку.

Українцям радять вимикати Wi-Fi на смартфоні лише за крайніх обставин: названі причини - today.ua

Чому Wi-Fi краще тримати ввімкнутим, розповіли експерти.

Багато користувачів девайсів аргументують періодичне вимкнення Wi-Fi  бажанням зберегти заряд батареї. Та фахівці наголошують, що у певних випадках така економія буде недоцільною. Наприклад, якщо ви проводите цілий день удома або ж в офісі, де є постійне підключення до бездротової мережі, то заощадите лише 5% заряду. Варто зауважити і те що використання мережі 4G буде більш  витратним, ніж Wi-Fi.

Споживання енергії бездротовим підключенням до Мережі можна перевірити, зайшовши до налаштувань девайса в розділі “Акумулятор” або “Споживання акумулятора”. Отож, ви можете поекспериментувати, залишивши Wi-Fi  увімкнутим на цілий день, а ввечері проаналізувати темпи розряджання акумулятора. Звісно, у випадку, коли залишилося 5-10% заряду, а “підживити” смартфон немає змоги, то вимкнення Wi-Fi буде цілком логічним і обґрунтованим кроком.

А ось у разі, коли ви вирушили на довготривалу прогулянку чи взагалі у подорож, вимкнення  Wi-Fi буде доцільнішим. Адже ваш девайс буде постійно шукати мережу, підключатись і втрачати зв'язок з мережами, які траплятимуться на вашому шляху. Саме така поведінка смартфона може “з'їсти” чимало енергії.

Українцям радять вимикати Wi-Fi на смартфоні лише за крайніх обставин: названі причини Українцям радять вимикати Wi-Fi на смартфоні лише за крайніх обставин: названі причини

Та і під час подорожей і прогулянок є аргументи, через які не варто вимикати  Wi-Fi. Наприклад, якщо ви загубите свій гаджет, то визначити його геолокацію буде простіше з увімкнутим  Wi-Fi. Іншим аргументом проти вимкнення може стати постійне надходження різноманітної інформації з навколишнього середовища у міській місцевості, до прикладу, даних про рух громадського транспорту.

Іншою поширеною поведінкою користувачів є вимкнення  Wi-Fi у нічний час. Це здається цілком логічним кроком, адже повідомлення у месенджерах можуть  надокучати і заважати повноцінно виспатись. Але й тут варто зазначити, що зазвичай смартфони налаштовані на оновлення програмного забезпечення саме в нічний час.

Таким чином, не маючи змоги здійснити оновлення вночі, ваш смартфон почне свій день з завантаження різноманітних патчів та фіч, синхронізацій і перезавантажень. Щоб уникнути такої ситуації, варто все ж залишити  Wi-Fi увімкненим просто вимкнувши звук надокучливих повідомлень.

Нагадаємо, власники смартфонів часто стикаються з міфами, які стосуються їхнього використання. Особливо багато питань виникає щодо зарядки батареї. Фахівці розвінчали три найпопулярніші міфи.

ДЖЕРЕЛОenovosty.com