Для біженців з України запустили дуже корисний мобільний додаток. З допомогою цього додатку можна оперативно знайти собі житло, а також отримати життєво важливо інформацію і сприяння в будь-якому місті за кордоном. Причому мовний бар'єр не стане користувачеві на заваді.
Про запровадження мобільного додатку, який має стати в нагоді мільйонам українців, що опинилися за кордоном у Європі та в інших кінцях світу, повідомили на сторінці YesHelp Ukraine.
Розробником цього корисного програмного продукту стала канадська компанія OneIQ Corp. Додаток доступний усім власникам смартфонів у 60 країнах світу.
Яку інформацію можна дізнатися з додатку?
Цей мобільний додаток, перш за все, орієнтований на біженців з України. Нині близько 9,5 млн українських громадян опинилися за кордоном. Багато хто з них опинився за межами рідної країни вперше. Більшість людей не знають іноземної мови та почуваються в чужій країні абсолютно безпорадними.
Новий застосунок стане для них великою підмогою. За допомогою додатку можна буде легко відшукати місце, де можна зупинитись і переночувати. Крім того, він містить адреси пунктів безкоштовного харчування та іншої допомоги. З нього також можна дізнатись оптимальний транспортний маршрут до місця, куди необхідно дістатись. Він також допомагає зв'язатися з волонтерами, які допоможуть біженцям зорієнтуватись на місці і отримати необхідну допомогу.
Причому мовний бар'єр не становитиме ніяких труднощів. Спілкування з волонтерами відбувається онлайн у чаті за допомогою розумного перекладу.
"YesHelp — перший простий і безпечний мобільний застосунок, який з'єднує українців-переселенців із волонтерами, де б вони не були. Застосунок пропонує безпечне спілкування „на рівних“ між людьми, які потребують допомоги, і тими, хто готовий допомогти, з притулком, облаштуванням місця проживання, транспортом, перекладом чи доглядом за дітьми. І все це без жодних мовних бар'єрів!", - поділилися розробники цього програмного продукту.
Скористатись додатком YesHelp можна таким чином:
- завантажити застосунок в App Store або Google Play;
- авторизувати обліковий запис Apple, Facebook, Google, LinkedIn або Microsoft;
- пройти верифікацію за допомогою паспорта, посвідчення водія або іншого офіційного документа;
- вказати особисті дані;
- обрати статус - волонтер чи біженець.
Нагадуємо, українським біженцям у Польщі стали частіше відмовляти у житлі. Експерти пов'язують це зі зростанням вартості проживання в цій країні.