Проїзні у Німеччині за 49 євро подорожчають: про що попередили пасажирів

Проїзні в Німеччині за 49 євро, які були введені з 1 травня, незабаром можуть подорожчати. Незважаючи на те, що квиток користується популярністю, транспортні компанії скаржаться, що їхні прибутки впали. Про це повідомляє Euronews Travel.

Проїзні у Німеччині за 49 євро подорожчають: про що попередили пасажирів - today.ua

Відомо, що за місяць понад три мільйони мешканців Німеччини вже придбали проїзний за 49 євро Deutschlandticket і користуються ним. Цей проїзний дає необмежений проїзд по всьому місцевому та регіональному громадському транспорті. Їздити таким єдиним квитком вкрай вигідно. Виходить приблизно 1,60 євро на день. Проїзний дійсний для всіх міських автобусів, метро та трамваїв у муніципалітетах країни. Також ним можна скористатися для проїзду на короткі та середні відстані, включаючи поїзди.

Місцеві та регіональні компанії зазнають тиску через високу інфляцію, а дохід від квитків залишається низьким, говорить керівник транспортного управління Мюнхена MVG Інго Вортманн. У зв'язку з цим, ймовірно, із січня 2024 року ціни на проїзд, а разом із ними і на Deutschlandticket доведеться підвищити.

Проїзні у Німеччині за 49 євро подорожчають: про що попередили пасажирів

Проїзні квитки Deutschlandticket на сьогоднішній день доступні для покупки онлайн на платформах: Bvg.de, bahn.de, deutschlandticket.de та в інших додатках місцевих транспортних компаній, а також оффлайн - в точках обслуговування BVG та інших транспортних компаній Німеччини. Квитки іменні і не можуть передаватися третім особам.

Раніше повідомлялося, як українські біженці в Німеччині можуть безкоштовно опанувати спеціальності, затребувані на європейському ринку праці.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua