АТБ запускає власну платіжну карту для оплати покупок в супермаркетах

Мережа супермаркетів АТБ спільно з Visa і Райффайзен Банк Аваль запустила фірмову платіжну карту АТБ-Pay. Цією новиною поділився генеральний директор компанії Борис Марков на своїй сторінці у Facebook.

АТБ запускає власну платіжну карту для оплати покупок в супермаркетах - today.ua

За його словами, карта АТБ-Pay має переваги перед банківською картою Visa Gold. З її допомогою клієнти зможуть здійснювати будь-які транзакції: поповнення готівкою в терміналах в магазинах АТБ, зняття готівки в банкоматах будь-якого банку України, регулярний переказ коштів з карт будь-яких банків, тощо. Також АТБ-Pay можна додавати в Google Pay і Apple Pay, щоб оплачувати покупки смартфоном або розумними годинниками.

Крім того, за допомогою карти АТБ-Pay можна буде отримати додаткові знижки в мережі супермаркетів АТБ на акційні товари та брати участь у величезній кількості розіграшів призів і подарунків від постачальників і партнерів.

За словами гендиректора АТБ, компанія має намір щорічно направляти від 2 мільярдів гривень на додаткові можливості для власників АТБ-Pay. Всього планується випустити 20 млн карт АТБ-Pay.

У планах АТБ зробити свою карту основною для оплати в магазинах мережі, запустити універсальний додаток для смартфонів і співпрацювати з великими торговими операторами різних сегментів торгівлі і постачальниками.

На даний момент відвідувачами магазинів АТБ є до 95% жителів України. Запуск карт лояльності збільшить приплив покупців і суму загального чеку.

Отримати карту АТБ-Pay можна в будь-якому відділенні Райффайзен Банк Аваль, або безпосередньо в одному з магазинів мережі, але поки тільки в Запоріжжі. Незабаром така можливість з'явиться і в інших містах. АТБ запускає власну платіжну карту для оплати покупок в супермаркетах Нагадаємо, в мережі супермаркетів АТБ пообіцяли своїм покупцям не підвищувати ціни на товари в найближчі місяці.

ДЖЕРЕЛОgagadget.com