В АТБ пообіцяли не піднімати ціни на продукти для українців

Мережа супермаркетів АТБ не підвищуватиме ціни на свої товари, в той час як багато постачальників мають намір незабаром підвищити вартість закупок через подорожчання сировини і палива. В АТБ на даний момент ведуть переговори, щоб максимально знизити заявлені раніше ціни на свої продукти.

В АТБ пообіцяли не піднімати ціни на продукти для українців - today.ua

У прес-службі АТБ спростували зростання цін на продукти на найближчий період. Постачальники заявили про підвищення цін на 5-25%. Поки що на складах торговельної мережі досить продукції, щоб забезпечити споживачів товаром за колишніми цінами.

Як відомо, АТБ має 1208 супермаркетів у 307 населених пунктах України. Магазини забезпечують населення найнеобхіднішими продуктами харчування і продовольчими товарами. В АТБ пообіцяли не піднімати ціни на продукти для українців У прес-службі додали, що підвищення цін на продукти залежить не тільки від цін на паливо, а й від істотного зростання вартості сировини для виробництва продуктів харчування (цукру, борошна, соняшникової олії). А вони протягом року зростатимуть.

За минулий рік на 30-40% подорожчав цукор, більш ніж на 50% - яйця, на 25% рослинна олія, а зерно на сьогоднішній день коштує дорожче, ніж ще кілька місяців тому коштувала борошно.

Раніше повідомлялося, що в Україні перед Великоднем продукти харчування подорожчають до 75%.

ДЖЕРЕЛОubr.ua