Значну частину українців виключили з переліку отримувачів фінансової допомоги ВПО

Автор: Марченко Любов

Значній частині українців скасували виплату допомоги ВПО. Відтепер фінансова допомога ВПО буде недоступною жителям Запоріжжя. Їх виключили зі списку громадян, які можуть претендувати на такі виплати.

Значну частину українців виключили з переліку отримувачів фінансової допомоги ВПО  - today.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Запорізька міська територіальна громада виключена з переліку ОТГ, жителі яких мають право на отримання допомоги ВПО. Таким чином, біженці із Запоріжжя тепер не зможуть отримувати допомогу від держави. Йдеться про виплати в розмірі 2000 гривень на одного дорослого і 3000 гривень – на дорослого інваліда або на дитину.

Водночас, право на такі виплати отримали жителі 13 нових громад.

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

У піджаку в стилі мілітарі та на шпильках: Олена Зеленська відвідала освітній фестиваль у Львові

Значну частину українців виключили з переліку отримувачів фінансової допомоги ВПО

Зокрема, тепер розраховувати на державну допомогу зможуть мешканці  Мирівської сільської та Червоногригорівської селищної територіальних громад Нікопольського району Дніпропетровської області. Кожна з цих громад об'єднує по 7 населених пунктів. Крім того, до списку на виплати також внесли  жителів Веснянської сільської територіальної громади Миколаївського району Миколаївської області. Вона охоплює 3 населені пункти.

Отже, на сьогодні право на виплати ВПО загалом мають жителі 323 територіальних громад, які розташовані в дев'яти областях України.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, держава запроваджує тотальний контроль за фінансовими виплатами, які українці одержують від міжнародних організацій. Усі вони будуть вноситись до єдиного цифрового реєстру, аби уникнути дублювання виплат. Адже нерідко трапляються випадки, коли деяким громадянам вдається отримати по декілька видів виплат від різних міжнародних донорів. Водночас дехто не зміг отримати грошей жодного разу.

Щоб уникнути такої несправедливості та зробити виплату допомоги більш адресною, і запроваджують цифровий сервіс дедублікації фінансових виплат.