Зеленський анонсував українцям видачу дешевих кредитів на житло, освіту та електромобілі

Автор: Лобанова Єлизавета

Володимир Зеленський анонсував запуск державної програми "Українська мрія", в рамках якої населенню видаватимуть пільгові кредити на житло, освіту та інші цілі. Обов'язковою умовою схвалення кредиту буде сплата податків громадянами.

Зеленський анонсував українцям видачу дешевих кредитів на житло, освіту та електромобілі - today.ua

Зокрема, сумлінні платники податків зможуть отримати кредит на купівлю нерухомості, придбання електромобіля, оплату освіти, чи зміну професії. Процентна ставка становитиме лише 5%.

Подробиць щодо умов кредитування та про вимоги до позичальників президент поки не розкрив.

З березня 2021 року в Україні працює програма кредитування на житло під 7%, але з певними вимогами щодо площі та внесенням початкового внеску.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

Найближчим часом президент Володимир Зеленський внесе до Верховної Ради законопроект про економічний паспорт, яким буде передбачено відкриття персональних рахунків для дітей, де накопичуватимуться платежі від використання надр. Гроші можна буде витратити, зокрема, на освіту та купівлю житла у межах України.

Подібний механізм працює у Норвегії. У державі прибутки від нафти розподіляють серед громадян – відкривають рахунки для новонароджених. А в ОАЕ (Об'єднані Арабські Емірати) відкривають депозитні рахунки, до яких надходять кошти.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В Україні, де видобуваються різні копалини, йдеться про доходи від рентної плати за видобуток руди. Розраховувати на такий "економічний" паспорт зможуть діти, які народилися в Україні після 1 січня 2021 року та проживуть на її території 18 років.

Раніше повідомлялося, як вакцинованим українцям одержати на карту "тисячу Зеленського" без комісії.