Затримка соцвиплат переселенцям: у Мінсоцполітики розповіли, коли надійдуть гроші на картку

Усі заявки від переселенців на отримання державних виплат профінансовані Мінсоцполітики, проте багато людей досі не отримали свої гроші за березень та квітень. У відомстві розповіли, із чим пов'язані затримки, і коли надійдуть гроші отримувачам на карти.

Затримка соцвиплат переселенцям: у Мінсоцполітики розповіли, коли надійдуть гроші на картку - today.ua

Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко в ефірі інформаційного телемарафону прозвітував, що справді були певні проблеми з фінансуванням, але наразі профінансовані всі заявки на виплати тимчасово переміщеним особам.

На сьогоднішній день держава має у пріоритеті виплати на армію, далі йдуть витрати на все, що пов'язано з національною безпекою. На другому місці соціально спрямовані виплати – пенсії, зарплати бюджетникам та соцвиплати. Далі йдуть решта виплат, у тому числі - допомога тимчасово переміщеним особам.

У травні українцям, які подали заявки, мають виплатити гроші за березень та квітень. Одні області передають опрацьовані заяви швидше, інші – повільніше, за рахунок чого заявки обробляються з різною швидкістю.

ВПО в Україні мають право на отримання по 2 тис. грн від уряду на дорослого та по 3 тис. грн на дитину чи людину з інвалідністю. Кошти нараховуються на банківський рахунок заявника, вказаний ним під час реєстрації заявки. Попередньо кожному переселенцю потрібно оформити довідку про надання статусу внутрішньо переміщеної особи.

Раніше повідомлялося, які виплати можуть одержати неповнолітні під час війни.

ДЖЕРЕЛОunian.net