Зарплати в Україні: у яких сферах найбільше платять у воєнний час

Попри кризу на ринку праці в Україні деякі сфери економіки продовжують функціонувати. Більше того, у цих сферах за останній місяць зросли зарплати. Детально про перспективні вакансії розповіли аналітики кадрового порталу grc.ua.

Зарплати в Україні: у яких сферах найбільше платять у воєнний час - today.ua

Середня зарплата виросла у працівників сфери бухгалтерії, управлінського обліку, фінансів підприємства, автомобільного бізнесу та сільського господарства. Також є сфери, в яких заробітна плата залишилася на довоєнному рівні.

Так, у галузях виробництва та сільського господарства середня зарплата зросла у травні до 16 600 грн. У квітні вона була на рівні 13 300 грн. У медиків та фармацевтів  рівень зарплат у травні вийшов на середній рівень 18 200 грн, з 14 900 грн у квітні.

Позитивна динаміка щодо росту середньої зарплати спостерігається у сфері бухгалтерії, управлінського обліку та фінансів підприємства. Фахівцям у цих сферах у травні пропонують в середньому 19 800 грн, тоді як ще у квітні їх середні зарплати були на рівні 17 500 грн.

Зарплати в Україні: у яких сферах найбільше платять у воєнний час

Автомобільний бізнес також не стоїть на місці. Від початку війни зарплати у цій сфері знизилися більше ніж на 50%, але у травні відбувся скачок середніх зарплат - з 11 000 грн до 14 500 грн.

У сфері маркетингу, реклами та PR середні зарплати зросли з 26 600 грн у квітні до 30 800 грн у травні. Відчутно збільшилися пропоновані зарплати для директорів та керівників - з 63 200 грн у квітні до 86 100 грн у травні.

Нагадаємо, на які зарплати можуть розраховувати українські біженці у Польші.

ДЖЕРЕЛОglavcоm.ua