YouTube запустив корисну функцію для Android

YouTube запустив популярну функцію для власників Android TV. Адже не всі опції, які є на мобільних пристроях, раніше були доступні користувачам телевізорів. Одна з них - регулювання швидкості відтворення відео.

YouTube запустив корисну функцію для Android - today.ua

Тепер і на Android TV користувачі зможуть при перегляді сповільнювати відео, щоб, наприклад, відобразити всі деталі сцени, або навпаки прискорити відтворення, щоб не витрачати свій час і якнайшвидше почути потрібну інформацію.

На сьогоднішній день в додатку YouTube на Android-телевізорі, приставці або Chromecast з Google TV, з'явилася можливість змінювати швидкість відео. Не у всіх відразу з'явиться дана функція, але протягом кількох днів її зможе протестувати більшість користувачів.

Елементи управління швидкістю доступні в додатковому меню при відтворенні відео - між кнопками додавання в список відтворення і кнопкою "подобається". Ви можете вибрати між 0.25 x, 0.5 x, 1.25 x, 1.5 x і 2 x або ж залишити швидкість без змін. YouTube запустив корисну функцію для Android На смартфонах Android є варіант перемикання швидкості на 0.75 x і 1.75 x, однак на телевізорах такої опції поки що немає.

Youtube також доступний на пристроях Apple TV четвертого покоління, де також є функція перемикання швидкості.

Раніше ми розповідали про найкращі антивіруси для смартфонів на Android.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net