Єгипет змінив правила в'їзду для вакцинованих українців: з якими проблемами зіткнулися туристи на кордоні

Автор: Лобанова Єлизавета

Українці, як і раніше обирають Єгипет як один із найпопулярніших напрямків для відпустки. На сьогоднішній день для в'їзду в країну необхідно мати негативний ПЛР-тест, або паперовий сертифікат з QR-кодом про проходження вакцинації.

Єгипет змінив правила в'їзду для вакцинованих українців: з якими проблемами зіткнулися туристи на кордоні - today.ua

Деякі вакциновані туристи зіткнулися з проблемами в аеропортах. У поліклініках українцям видають міжнародне свідоцтво на українській та англійській мовах з печатками, але без QR-коду, а при в'їзді в Єгипет, у них вимагають сертифікат з QR-кодом.

У цифровому сертифікаті в додатку "Дія" є QR-код, проте Єгипет не має можливості його перевірити, так як процес взаємного узгодження сертифікатів вакцинації між Єгиптом і Україною ще не завершений. Єгипет змінив правила в'їзду для вакцинованих українців: з якими проблемами зіткнулися туристи на кордоні У єгипетському посольстві в Україні заявили, що на даному етапі Єгипет приймає лише сертифікати, які надають в роздрукованому вигляді з підписами, печатками і з обов'язковим QR-кодом. Оскільки сертифікати українського зразка не мають QR-коду, туристам для в'їзду в Єгипет необхідно робити ПЛР-тест на коронавірус.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Це означає, що навіть вакциновані українці перед поїздкою в Єгипет повинні зробити ПЛР-тест не раніше ніж за 72 години до літака.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

Нагадаємо, що з 1 листопада ціни на відпочинок в Єгипті різко впадуть, тому планувати бюджетний відпустку можна на цей період.