Яким буде курс долара в Україні до кінця тижня: експерт назвала причину коливань курсу

Автор: Лобанова Єлизавета

Долар у продажу за останню добу подорожчав на 7 копійок. Минулого тижня американська валюта додала в ціні 10 копійок. Очікується, що до кінця поточного тижня готівковий курс долара в Україні коливатиметься в межах 37,3-37,9 гривень. Такий прогноз озвучила директор департаменту казначейських операцій "Юнекс Банку" Ганна Золотько.

Яким буде курс долара в Україні до кінця тижня: експерт назвала причину коливань курсу - today.ua

Експерт зазначає, що найближчими днями готівковий курс продовжить штовхати вниз конкуренцію на ринку. Подорожчання долара минулого тижня на 10 копійок відбулося на фоні того, що два великі системні банки в Україні сильно конкурують з небанківськими обмінниками за попит населення на валюту. Відповідно інші банки також змушені реагувати на посилення конкуренції на готівковому ринку, що, зокрема, відображається в різниці між курсами купівлі та продажу іноземної валюти. Минулого тижня вона значно скоротилася.

За прогнозом аналітика Олексія Козирєва, цього тижня безготівковий долар на міжбанку залишиться в діапазоні від 36,56 до 36,93 гривні за долар. Таким чином, американська валюта додасть не більше 50 копійок. Водночас, співвідношення євро-долар залишиться в межах коридору від 1,09 до 1,11 долара за євро.

Експерт прогнозує, що цього тижня курс готівкового долара у більшості банків буде в межах коридору купівлі та продажу від 37,05 до 38,10 гривень. В обмінниках фінансових компаній коридор становитиме від 37,30 до 37,95 грн.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

Українцям готують підвищення зарплати за рахунок скорочення персоналу: інформація від НБУ

Яким буде курс долара в Україні до кінця тижня: експерт назвала причину коливань курсу

Скільки коштує долар 11 травня

Середній курс купівлі доларів у банках на сьогоднішній день складає 37,40 грн/долар, а у продажу валюта коштує 37,82 грн/долар.

Серед найбільших банків України найбільший курс на продаж доларів встановили Ощадбанк (38,30 грн/долар), ПУМБ та OTP Bank (38 грн/долар). У свою чергу найнижчий курс у ПриватБанку – 37,60 грн/долар.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Офіційний курс долара в Україні залишається на рівні 36,56 грн/долар.

Раніше українцям повідомили, яким буде курс долара наступного літа.