Яку побутову техніку не можна підключати до автомобільного акумулятора

Через відключення електрики деякі українці почали приєднувати побутові прилади до автомобільних акумуляторів. Але насправді це робити не завжди можна. Механік Андрій Маценко розповів, яку побутову техніку не можна підключати до акумулятора.

Яку побутову техніку не можна підключати до автомобільного акумулятора - today.ua

Під час заряджання автомобільний акумулятор виділяє вибухонебезпечний водень. Тому ці пристрої в квартирі встановлювати не можна – у крайньому випадку на балконі. ДСНС рекомендує використовувати генератори тільки на відкритому повітрі. При цьому до вікон та гаража має бути не менше 6 метрів.

До автомобільного акумулятора не можна підключати більшість побутових приладів. Серед них: холодильник, газовий котел, пральна машина, мікрохвильова піч, духовка. Тобто, не можна підключати чутливі побутові прилади. Для їхньої зарядки не вистачить пускової потужності. Перетворювач напруги, приєднаний до акумулятора, при подачі енергії до таких чутливих побутових приладів подає неправильну форму напруги. В результаті побутові прилади можуть повністю вийти з ладу.

Яку побутову техніку не можна підключати до автомобільного акумулятора

А ось лампи освітлення, комп'ютерну техніку, повербанки, мобільні телефони та навіть телевізори можна заряджати від автомобільного акумулятора. Але запитати ці пристрої вдасться, тільки якщо є перетворювач напруги (інвертор).

Нагадаємо, російські окупанти останнім часом посилили ракетні удари по об'єктах енергетичної інфраструктури України. У результаті в багатьох областях доводиться тимчасово відключати електроенергію.

Раніше ми розповіли про те, який бензин потрібно заливати у генератор, щоб він не зламався.