Які мобільні додатки потрібно видалити зі смартфона у воєнний час

Власники смартфонів у воєнний час повинні дотримуватися деяких простих правил, щоб убезпечити себе та свої пристрої від злому хакерів. Експерти з кібербезпеки розповіли, на які нюанси слід звернути увагу насамперед.

Які мобільні додатки потрібно видалити зі смартфона у воєнний час - today.ua

Шахраї у воєнний час отримують інформацію про контакти та дані абонента та використовують їх у своїх шахрайських цілях. Через ваш номер злочинці можуть отримати доступ до соцмереж та спілкуватися там від вашого імені.

Крім того, можуть переглядатися повідомлення абонентів у месенджерах, тому людям радять менше ділитися важливою інформацією про своє розташування зі співрозмовниками.

Експерти радять позбутися всього зайвого на смартфоні: насамперед додатків, якими давно не користувалися. Через них також легко отримати доступ до інших даних на смартфоні.

Від біометрії також слід відмовитись. Найкраще встановити пароль на вхід, який ви особисто вводитимете, взявши в руки телефон. FaceID теж не найкращий спосіб ідентифікації. Які мобільні додатки потрібно видалити зі смартфона у воєнний час Усі дані зі смартфона зберігайте в "хмарі" під паролем, який нікому не передавайте. Якщо ваш смартфон викрали, одразу повідомте про це мобільного оператора, і він заблокує вашу картку.

Раніше повідомлялося, що українцям розсилають на електронну пошту лист із вірусом, який викрадає їхні особисті дані.

ДЖЕРЕЛОfocus.ua