Які мобільні додатки потрібно видалити зі смартфона у воєнний час

Автор: Лобанова Єлизавета

Власники смартфонів у воєнний час повинні дотримуватися деяких простих правил, щоб убезпечити себе та свої пристрої від злому хакерів. Експерти з кібербезпеки розповіли, на які нюанси слід звернути увагу насамперед.

Які мобільні додатки потрібно видалити зі смартфона у воєнний час - today.ua

Шахраї у воєнний час отримують інформацію про контакти та дані абонента та використовують їх у своїх шахрайських цілях. Через ваш номер злочинці можуть отримати доступ до соцмереж та спілкуватися там від вашого імені.

Крім того, можуть переглядатися повідомлення абонентів у месенджерах, тому людям радять менше ділитися важливою інформацією про своє розташування зі співрозмовниками.

Експерти радять позбутися всього зайвого на смартфоні: насамперед додатків, якими давно не користувалися. Через них також легко отримати доступ до інших даних на смартфоні.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Мобілізація посилилась: стали відомі зміни, що очікують на чоловіків з інвалідністю

Як накопичити заощадження за мінімальної зарплати: лайфхак для українців

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Від біометрії також слід відмовитись. Найкраще встановити пароль на вхід, який ви особисто вводитимете, взявши в руки телефон. FaceID теж не найкращий спосіб ідентифікації. Які мобільні додатки потрібно видалити зі смартфона у воєнний час Усі дані зі смартфона зберігайте в "хмарі" під паролем, який нікому не передавайте. Якщо ваш смартфон викрали, одразу повідомте про це мобільного оператора, і він заблокує вашу картку.

Раніше повідомлялося, що українцям розсилають на електронну пошту лист із вірусом, який викрадає їхні особисті дані.